Stavebnice

SKLADAČKY A STAVEBNICE Z DREVA

Ste milovníkom stavebníc a skladačiek? Chcete, aby aj Vaše deti, vnúčatá a pravnúčatá sa hrali bezpečne a rozvíjali jemnú motoriku a predstavivosť na drevených stavebnica a skladačkách z dreva?

Potom drevené 3D stavebnice, drevené kocky a drevené skladačky sú určené práve pre Vaše deťúrence.

V ponuke máme tiež zvukové drevené kocky, vďaka ktorým aj tie najmenšie detičky objavujú rôzne zvuky a šumy. Farebne sú veľmi výrazné a ekologicky nezávadné. Takže sa nemusíte báť, keby náhodou skončili kocky pri detskej puse.

Aj pre staršie a manuálne zručnejšie deti ponúka náš eshop tanzi.sk drevené skladacie stavebnice s drevenými doštičkami, skrutkami a maticami. Všetky drevené súčasti stavebnice môžu deti rôzne kombinovať a pospájať, čím vytvoria zložitejšie výtvory, ktoré podporujú rozvoj manuálnej zručnosti a koordinácie ruka-oko.

A čo viac? Ak aj Vy sa radi vraciate do detských čias, skladačky a puzzle sú pre Vás najlepším oddychom a odreagovaním od reality, tak máme v ponuke nášho eshopu tanzi.sk drevené skladačky vysokej obtiažnosti.

Niektoré z nich majú dokonca aj mechanický chod. Poobzerajte širokú ponuku drevených mechanických puzzlí a vyberte si tie, ktoré Vám ako prvé padnú do oka. Originalita moderných drevených stavebníc zvýrazní nenápadné miesto na poličke alebo na stole.

Výsledná skladačka sa môže stať krásnym estetickým doplnkom Vašej obývačky, kancelárie alebo pracovne. 3D skladačka ako darček určite príjemne poteší nielen Vás, ale aj niekoho z Vašich priateľov a blízkych. Sú vhodné ako darček k narodeninám, k meninám či k akejkoľvek inej oslavnej príležitosti.