Hudobné nástroje

ROZVOJ DETSKEJ MUZIKÁLNOSTI

Patríte medzi hudobné rodiny, ktoré vyhľadávajú radi hudbu a hudobné prostredie? Dennodenne spievajú a muzicírujú s priateľmi a rodinou??Chcete aby aj Vaši drobci sa zapájali do muzicírovania a spoznával spolu s Vami krásy hudby? U nás hľadáte správne! V našom internetovom obchode www.tanzi.sk máme v ponuke samostatnú kategóriu medzi drevenými hračkami: Detské hudobné nástroje.

Tu nájdete rôzne typy bicích, strunových, klávesových a dychových nástrojov. Detské hudobné nástroje z dreva sú skôr imitáciou, preto neočakávajte profesionálny zvuk. Napriek tomu formou hry výborne pomáhajú pri rozvoji muzikálnosti, jemnej motoriky, koordináciu pohybov ruka-oko a citlivosti detskej sily.

Ponúkame detské hudobné nástroje samostatne alebo ich môžete zakúpiť v rôznych kombináciách setov a sád, ktoré umožňujú zapojiť sa do hry muzikálový viac detí alebo aj dospelých.

Okrem detských hudobných nástrojov máme ponuke aj drevené hracie skrinky aj ako 3D skladačky, ktoré potrápila aj Vás pospelých pri ich zostavení. Výsledok určite ale stojí za to, a odmení Vás krásnym dizajnom a dokonalou cinkavou melódiu, ktorá ukľudní a pomôže uspinkať aj najmenších členov rodiny, novorodeniatka.

Hračky sú celkom bezpečné, vyrobené podľa európskej normy EN 71. Farby, ktorými sú hračky zdobené, sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a odolné proti detským slinám.
Pri kúpe hračiek z dreva sa nemusíte obávať, že by výrobca poškodzoval prírodu a lesy, pretože drevo pochádza zo spoločností, ktoré prispievajú k zalesneniu prírody.

Môžete mať dobrý pocit z kúpy drevených hračiek, pretože nielenže potešíte svojich najbližších, ale aj prispeje k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.