Motorické hračky

PROSTRIEDOK KU VZDELÁVANIU

Motorické hračky z dreva sú vynikajúcim vzdelávacím prostriedkom pre našich najmenších. Zvedavé rúčky našich drobcov už po pár týždňoch od narodenia skúmajú rôzne tvary a materiály všade okolo seba.

Prispejte prostredníctvom drevenej hračky aj Vy k urýchleniu rozvoja rôznych zručností vašich milovaných detičiek, vnúčatiek alebo krstniatok:
– jemnej motoriky
– obratnosti
– trpezlivosti a sústredenosti
– psycho -motorického vývoja
– orientácii v priestore a v čase
– rozvoj koordinácie ruky a oka
– rozvoj dlhodobej pozornosti a veľa ďalších…

Môžete si vybrať zo širokého výberu drevených hračiek  v kategórii Motorické hračky v našom internetovom obchode www.tanzi.sk. V ponuke nájdete nielen motorické balančné hračky, motorické labyrinty a kocky, ale aj hračky nasadzovania na tyč alebo motorické hračky rozvíjajúce prevliekanie, vyšívanie, vhadzovanie a vkladanie či zatĺkanie.

Svojim dizajnom sú drevené motorické hračky veľmi krásne a nápadité, vďaka tomu detičky dokážu okamžite zaujať a podnecujú deti ku hre, ktorá je zároveň pre deti vzdelaním, čo ale ani náhodou netušia.

Dobre všetci vieme, že detičky všetko radi skúmajú aj pusinkou. Drevené motorické hračky sú maľované s netoxickými farbami a spĺňajú normu ASTM F963 a európske bezpečnostné normy, takže sa nemusíte báť nechať detičky s hračkou samé aj keby hračka skončila v pusinke alebo na jazýčku.

Povzbudzujte detskú zvedavosť u vašich detí cez motorické hračky z dreva, ktoré Vám radi ponúkneme v internetovom obchode tanzi.sk.